Bilancování roku 2019

Bilancujete na konci roku? Já ano. Dosud jsem to dělala jen v duchu, sama pro sebe, ale tentokrát bych se s vámi chtěla podělit o mé profesní zážitky a dojmy z právě končícího roku.
Vždy si říkám, jak je neuvěřitelné, kolik věcí se za těch dvanáct měsíců, za tak krátkou dobu, stalo. Za ten poslední rok jsem poznala neuvěřitelné množství inspirativních lidí.

Co se mi v tomto roce povedlo? Asi nejvíc pyšná jsem na úspěšný den otevřených dveří ve společnosti Impregnace Soběslav, který jsem organizovala. Mnoho mílových kroků jsme udělali také s klienty NEMA Dřevostavby a Kanadské sruby Tábor. Rozjela jsem další komerční ubytování v mém rodném městě v Soběslavi. V eshopu jsem zpracovala více ne 1200 objednávek. Já introvert, jsem se zúčastnila dvou networkingových akcí, kde jsem navazovala nové kontakty face to face.

Asi bych měla zmínit i reportáž v ČT v pořadu Gejzír o mé práci. :- ) Jednu středu v únoru mi zavolala režisérka Silvie Dymáková a druhý den přijeli natáčet. Opravdu nic není nemožné! Pokud vás reportáž zajímá, najdete ji zde>>>

Pro desítky klientů jsem pracovala na jednorázových úkolech (např. jsem pomohla nastavit osm eshopů, aby fungovaly tak, jak mají, pomohla jsem postavit několik nových webových stránek apod.). S některými klienty spolupracuji na úkolech i nadále.

A co se mi nepovedlo? O tom se samozřejmě píše mnohem hůř. S několika klienty jsem ukončila spolupráci. S některými vlivem okolností v jejich firmě. S některými jsme si jen lidsky nesedli a styl naší práce se rozcházel.

Vím, že život není jen o práci. Práci a soukromý život se ale snažím oddělovat, proto pokud chcete slyšet mou bilanci osobního života, zvu vás na kávu. Ráda si popovídám.

A jak to máte vy? Na co jste za uplynulý rok hrdí? Co se vám povedlo? Nebo se klidně vypište z toho, co se nepovedlo.